Wersje językowe

Poduszki motylki doskonale sprawdzają się dla najmłodszych. Ergonomiczny kształt powoduje, że idealnie dopasowują się do kształtu główki. Są więc dobrym zabezpieczeniem podczas podróży w wózku i jazdy samochodem. Dlatego właśnie określa się je jako poduszki antywstrząsowe.

Poduszka motylek — doskonały sposób na korektę asymetrii

Poduszka motylek może pełnić wiele funkcji. Jest doskonałym sposobem na korektę drobnych wad w kształcie główki, czy początków asymetrii. Oferowany motylek poduszka świetnie stabilizuje, dzięki czemu w naturalny sposób dziecko układa się prawidłowo.

Poduszka antywstrząsowa — zadbaj o bezpieczeństwo dziecka podczas podróży

Poduszka dla niemowlaka przede wszystkim zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas podróży. Jednak doskonale sprawdzą się również w przypadku dzieci, które, aby zasnąć, lubią położyć główkę na czymś miękkim. Fotelik uniemożliwia uzyskanie takiej pozycji. Dlatego z pomocą przychodzi poduszka motylek. Na jej miękkich bokach dziecko bez trudu oprze głowę, aby spokojnie się zdrzemnąć.

Poduszka motylek do wózka — spokojny sen w każdych warunkach

Poduszka motylek do wózka świetnie sprawdzi się już podczas pierwszych spacerów. Bez względu na to czy Twoje maleństwo zaśnie podczas pobytu w parku, czy w lesie, masz pewność, że zapewni mu spokojny i bezpieczny sen. 

Sprawdź pełną ofertę i wybierz model, który pokocha Twoje dziecko!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl